O Firmie

Tectum Deweloper – tworzymy na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Wiemy jak postępować na rynku budowlanym. Wysoki kapitał własny oraz duża atrakcyjność prezentowanej nieruchomości zapewnia nam stabilność na rynku i zabezpieczenie dla kolejnych inwestycji, a naszym Klientom daje poczucie bezpieczeństwa.

Istniejemy na rynku od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zrealizowaliśmy w Oleśnicy i okolicy dwie inwestycje wielorodzinne wraz z lokalami usługowo-handlowymi, domy w zabudowie bliźniaczej, a także wolnostojące. Oddaliśmy klucze do ponad 50 mieszkań, domów i lokali usługowych!

To co nas wyróżnia to wysoki standard wykonania. Każda inwestycja jest przemyślana, dopracowana i wykończona z największą starannością. Dbamy o rozwiązania architektoniczne zapewniające ponadczasowość naszych projektów. Wybieramy lokalizacje, które cieszą się popularnością wśród Klientów, projekt dopracowujemy w każdym szczególe, tak aby spełniał wszystkie potrzeby i oczekiwania Klientów. Stawiamy na najlepsze materiały i firmy wykonawcze, zachowując przy tym rozsądne rozwiązania cenowe.