Mieszkania i domy „Tectum Developer”

Inwestycja zrealizowana

Osiedle Bukowe – mieszkania Oleśnica – Spalice

Osiedle Bukowe położone jest w sąsiadującej z Oleśnicą, malowniczej miejscowości Spalice. Lokalizacja ma doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta Oleśnica, oddalonego o ok. 2 km. Położenie poza miastem szczególnie polecane jest osobom ceniącym sobie ciszę i spokój. Sąsiedztwo lasów daje możliwość zarówno spacerów jak i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nowoczesne mieszkania szeregowe

W naszej ofercie znajdują się piękne i nowoczesne domy oraz mieszkania szeregowe. Skrajne domy – o łącznej powierzchni 169,91m2 taras, oraz środkowe – o łącznej powierzchni 158,71 m2 taras. Dwa mieszkania skrajne z atrakcyjnym wykuszem – o powierzchni 90,73m2 balkon 4,74m2, cztery mieszkania o powierzchni 73,89m2 balkon 3,95m2 oraz dwa mieszkania o powierzchni 79,30m2 balkon 5,20m2. Dzięki użyciu specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, efekt końcowy stworzył niepowtarzalną i nastrojową aurę sprzyjającą zarówno młodszemu jak i starszemu pokoleniu.

szeregi_

mieszkania parter

mieszkania pietro

Komunikacja Kuchnia WC
Kotłownia Garaż Wejścia główne
Pokój 2 Pokój 1 Pokoje
Pokój 3 Garderoba

Inwestycja w Oleśnicy – Spalicach przy ul. Bukowej została rozpoczęta w 2012r. Jest ona podzielona na III etapy. W chwili obecnej zostały ukończone II etapy, tj. 2 szeregi po 5 domów z garażami i dodatkowym miejscem parkingowym, o powierzchni od 158,71 m2 do 169,91 m2 oraz ogródkach od 180m2 do 400m2. Kolejny etap- 8 mieszkań w zabudowie szeregowej jest w trakcie realizacji. Układ osiedla to trzy budynki w układzie 5 5 8 z drogą wewnętrzną oraz terenem zielonym, a także dodatkowym miejscem parkingowym przed każdym budynkiem. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową elektrycznie sterowaną.

Strefę dzienną stanowią: pokój dzienny z kominkiem i wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, toaleta, schowek, korytarz, wiatrołap oraz wbudowana w bryłę domu kotłownia i garaż. W segmentach środkowych – niezależne wyjście na ogród przez garaż. Strefa nocna to trzy sypialnie, łazienka, garderoba, korytarz.

Ogrzewanie dowolne-olej opałowy, węgiel, eko-groszek – piec w cenie. Okna plastikowe, 7-komorowe, od strony zewnętrznej w kolorze złoty dąb, wewnątrz białe, ze szprosami. Drzwi zewnętrzne drewniane w kolorze złoty dąb, brama garażowa z automatyką + 2 piloty.

Nieruchomość budowana z pustaków ceramicznych, pokryta dachówką. Budynek ocieplony i otynkowany. Od strony frontowej cegła ręcznie formowana + styropian 20cm, pozostała część budynku-styropian 12cm. Tynk akrylowy. Parapety granitowe. Przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne.

W ofercie posiadamy 8 mieszkań dwupoziomowych, każde z balkonem, ogródkiem i miejscem parkingowym. Metraż mieszkań: 73,89m2, 79,30m2, 90,73m2 balkon od 4m2 do 5m2, ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Strefę dzienną stanowi: salon z aneksem kuchennym, toaleta, wiatrołap. Strefa nocna to dwie sypialnie, łazienka, korytarz. Cena – 3.280.00zł/m2 brutto.
Planowany odbiór mieszkań to IV kwartał 2015r.
Mieszkania są w zabudowie szeregowej, jest to trzeci i ostatni etap osiedla przy ul. Bukowej.