Lokalizacja

family_local

Położenie osiedli

Osiedla  położone są w malowniczej okolicy oddalonej od miasta Oleśnica o ok. 2 km. Sąsiedztwo lasu zapewnia relaks i wyciszenie na świeżym powietrzu. Dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia, miasto dysponuje licznymi klubami sportowymi, siłowniami, boiskami, a także kompleksem sportowo-rekreacyjnym zawierającym m.in. basen kryty i otwarty, saunę, lodowisko, boiska do gry w tenisa oraz squash’a.

Niedawno zakończona rewitalizacja stawów znajdujących się niedaleko osiedla, wzbogaciła miasto o ciągnące się kilka kilometrów asfaltowe szlaki piesze oraz rowerowe, place zabaw, boiska, stoliki do gry w szachy i wiele innych atrakcji.

W odległości ok. 1 km znajduje się Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy, w którym prowadzone są różnego rodzaje warsztaty i zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży.

W mieście funkcjonuje także Sala Widowiskowo-Kinowa oferująca koncerty, wystawy, wydarzenia kulturalne oraz seanse filmowe.

komunikacja

Komunikacja

Oleśnica –Spalice to doskonała lokalizacja! Dużo zieleni, spokój i cisza to ogólne atuty obiektu. Wybierając nasze domy będziecie na pewno zadowoleni!
Osiedle Bukowe położone jest w miejscu doskonale połączonym komunikacyjnie.

W odległości ok. 200m znajduje się przystanek autobusowy z bezpośrednim połączeniem z Dworcem Głównym w Oleśnicy. Ponadto osiedle usytuowane jest w odległości 1,5km od drogi ekspresowej S8, łączącej się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia A4.

Dojazd do drogi nr 8, zajmuje niespełna minutę.

local2

Sklepy i galeria handlowa

W sąsiedztwie osiedla powstała galeria handlowa Pogodne Centrum, w której znajdą się m.in. supermarket, sklepy ze sprzętem gospodarstwa domowego, butiki odzieżowe i drogerie. Powierzchnia całkowita obiektu to 7657 mkw.

W odległości ok. 800m znajduje się także supermarket Kaufland oraz Biedronka.

W mieście znajdują się także takie sieci sklepów jak Intermarche, E.Leclerk, Dolmat, Polo, Dino i wiele więcej.

Z uwagi na dogodną komunikację z drogą ekspresową S8, dojazd do Centrum Handlowego Korona zajmuje tylko 20 min oraz 30 min do Parku Handlowego Bielany.